Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1021
Назва: Комплексна програма професійних курсів з підготовки гувернерів в закладах альтернативної освіти в Україні та зарубіжних країнах (контекст дистанційного навчання)
Автори: Біла, О.О.
Граматик, Н.В.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Ізмаїл : РВВ ІДГУ
Бібліографічний опис: Комплексна програма професійних курсів з підготовки гувернерів в закладах альтернативної освіти в Україні та зарубіжних країнах (контекст дистанційного навчання) / Укл. О.О. Біла – Ізмаїл: ІДГУ РВВ, 2020. – 32 с.
Короткий огляд (реферат): Програма курсів підготовки гувернерів-вихователів складена на основі базового освітнього рівня претендентів. Основна мета курсів полягає у формуванні у слухачів готовності до роботи гувернерами-вихователями в сім’ї, що передбачає набуття ними знань про домашнє виховання дітей дошкільного віку, вмінь і навичок співпраці з батьками вихованців; реалізації індивідуальної освітньо-виховної роботи з дитиною; розвитку власної пізнавальної активності, творчого мислення та професіоналізму. Провідними завданнями підготовки гувернерів є ознайомлення слухачів з основами професійної діяльності гувернера-вихователя з урахуванням своєрідних особливостей освітньої системи країни, в якій вони будуть працювати; розкриття змісту індивідуальної роботи з дитиною дошкільного віку (від народження до вступу до школи); оволодіння слухачами основами домашнього виховання дошкільників з відхиленнями в розвитку та поведінці.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/1021
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання факультетів університету

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Біла_О_Граматик_Н_Програма_проф_курсів-Підг._гувернерів.pdfКомплексна програма професійних курсів з підготовки гувернерів в закладах альтернативної освіти в Україні та зарубіжних країнах (контекст дистанційного навчання)573.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.