Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/830
Назва: Управління проектами та ризиками
Автори: Яковенко, О.І.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Ніжин : Видавець ПП Лисенко М.М.
Бібліографічний опис: Яковенко О.І. Управління проектами та ризиками : Навчальний посібник / О.І. Яковенко. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2019. – 196 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник підготовлено у відповідності до робочої навчальної програми дисципліни «Управління проектами та ризиками», що включена до навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти за другим освітнім ступенем «магістр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та спеціальності 073 «Менеджмент». У посібнику систематизовано та представлено у наочній формі теоретичний матеріал у галузі управління проектами та ризиками, розглянуто принципи методи й інструменти управління проектами та ризиками, наведено питання для самоперевірки знань та приклади тестових завдань. Посібник стане у нагоді керівникам організацій різних форм власності, викладачам, науковцям, студентам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/830
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЯКОВЕНКО управління проектами та ризиками.pdf4.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.