Домівка Коха

Ласкаво просимо до електронного каталогу бібліотеки ІДГУ

Велику увагу бібліотека приділяє сучасним формам накопичення електронних ресурсів та наданню інформації. Наразі університетська бібліотека включає в себе такі ресурси: електронний каталог, навчальні та методичні електронні видання ІДГУ, електронні копії публікацій учених ЗВО та збірника «Науковий вісник Ізмаїльського державного гуманітарного університету».

Шановні колеги і студенти, з нетерпінням чекаємо вас в елетронному каталозі бібліотеки ІДГУ й бажаємо отримати багато цікавих та корисних матеріалів відповідно до профілю навчання й викладання.

оприлюднено 09/05/2018

Welcome to Koha

оприлюднено 10/05/2018

Наші видання

оприлюднено 09/05/2018

Что дальше?

оприлюднено 10/05/2018

What's Next?

оприлюднено 10/05/2018

Нові надходження

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ (відп. О. Усачева) пропонує ознайомитися з новими надходженнями з педагогіки, психології, суспільних наук тощо.

Детальніше

оприлюднено 21/10/2019

Нові надходження

 

Бібліографічний відділ пропонує ознайомитися з новими надходженнями з історії, педагогіки, мистецтва тощо

Детальніше

оприлюднено 21/01/2019

Нові надходження

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ пропонує ознайомитися з новими надходженнями та відшукати серед запропонованих джерел цікаві та корисні матеріали відповідно до профілю навчання й викладання.

Детальніше...

оприлюднено 09/05/2018

Нові надходження

 

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ (відп. О. Усачева) пропонує ознайомитися з новими надходженнями з культурології, історії, правознавства та ін.

Детальніше

оприлюднено 01/10/2018

Бібліотека Ізмаїльського державного гуманітарного університету!


Увійти у обліковий запис:

Працює на АБІС Коха