Новини з бібліотеки „Моя бібліотека“ /cgi-bin/koha/opac-main.pl Ласкаво просимо до електронного каталогу бібліотеки ІДГУ

Велику увагу бібліотека приділяє сучасним формам накопичення електронних ресурсів та наданню інформації. Наразі університетська бібліотека включає в себе такі ресурси: електронний каталог, навчальні та методичні електронні видання ІДГУ, електронні копії публікацій учених ЗВО та збірника «Науковий вісник Ізмаїльського державного гуманітарного університету».

Шановні колеги і студенти, з нетерпінням чекаємо вас в елетронному каталозі бібліотеки ІДГУ й бажаємо отримати багато цікавих та корисних матеріалів відповідно до профілю навчання й викладання.

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem5
Наші видання

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem3
Нові надходження

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ (відп. О. Усачева) пропонує ознайомитися з новими надходженнями з педагогіки, психології, суспільних наук тощо.

Детальніше

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem11
Нові надходження
 

Бібліографічний відділ пропонує ознайомитися з новими надходженнями з історії, педагогіки, мистецтва тощо

Детальніше

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem10
Нові надходження

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ пропонує ознайомитися з новими надходженнями та відшукати серед запропонованих джерел цікаві та корисні матеріали відповідно до профілю навчання й викладання.

Детальніше...

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem4
Нові надходження
 

Полиці читального залу бібліотеки ІДГУ поповнилися новими книгами. Бібліографічний відділ (відп. О. Усачева) пропонує ознайомитися з новими надходженнями з культурології, історії, правознавства та ін.

Детальніше

/cgi-bin/koha/opac-main.pl#newsitem9