Перегляд зібрання за групою - Автори Бухнієва, О.А.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 11 із 11
Дата випускуНазваАвтор(и)
2020Structure of professional competence of future music art teachersBukhnieva, О.A.; Bankul, L.D.; Бухнієва, О.А.; Банкул, Л.Д.
2015Діяльність аспірантури в напрямі підготовки здобувачів до інноваційної діяльності у закладах вищої освітиБухнієва, О.А.; Bukhnieva, O.A.
2017Методичні аспекти підготовки аспірантів до інноваційної діяльності у вищому навчальному закладіБухнієва, О.А.; Банкул, Л.Д.; Bukhnieva, O.A.; Bankul, L.D.
2021Методичні рекомендації до вивчення курсу «Організація музично-виховної роботи в закладах освіти» для студентів педагогічного факультету спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво.Бухнієва, О.А.
2021Методичні рекомендації до вивчення курсу “Вступ до спеціальності з основами наукових досліджень” для студентів педагогічного факультету спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтвоБухнієва, О.А.; Банкул, Л.Д.
2024Народна музична творчість (філософсько-педагогічний і мистецький аспекти)Бухнієва, О.А.; Bukhnieva, O.A.; Ченьсі, Ван; Chenxi, Wang
2021Підвищення якості освітнього процесу на уроках теорії музики та сольфеджіо засобами цифрових технологійБухнієва, О.А.
2019Самоосвітня діяльність в процесі інструментальної підготовки майбутніх учителів музикиБухнієва, О.А.; Банкул, Л.Д.; Bukhnieva, O.A.; Bankul, L.D.
2011Специфіка провідного суб’єкта інноваційної діяльності у вищому навчальному закладіБухнієва, О.А.
2019Фахова музична практикаБухнієва, О.А.; Банкул, Л.Д.
2023ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАННЯ КУРСУ «ГАРМОНІЧНЕ СОЛЬФЕДЖІО»Бухнієва, О.А.